top of page

YER HOSTESLİĞİN YOLU DEULCOM'DAN GEÇER
 

Deulcom International 24 Yıllık Tecrübesiyle Uyguladığı Özgün ve Kaliteli Eğitimi Sayesinde Binlerce Kursiyerini Sektöre Kazandırmış ve Hala Kazandırmaya Devam Etmektedir. Sizde Bu Mesleğe Gönül Verenlerdenseniz O Zaman Acele Edin ve Deulcom'la Tanışın. 

 

Mesleğin Genel Tanımı

 

Havacılık sektörünün en önemli birimlerinden biri de yer hizmetleridir. Güvenli, rahat ve standartlara uygun bir seyahatin başlangıç noktası yer hizmetleridir. Havayolu şirketlerinin sayılarındaki artış ve rekabet ortamının artmasına paralel olarak bilet fiyatlarının düşmesi, havayolu seyahatlerinin daha cazip duruma gelmesini, daha fazla yolcunun havayolu ulaşımını tercih etmesini sağlamıştır. Bu durum, ingilizce bilen ve aktif olarak kullanabilen, meslek eğitimi almış ve uluslararası standartlarda çalışan yer hizmetleri personel ihtiyacını bir kat daha arttırmıştır. Yer hostesleri, yolcunun havaalanına girişinden uçağa yönlendirilişine kadar geçen süre içinde; yolcunun bilet, rezervasyon, bagaj, güvenlik işlemlerinden sorumludur.

 

Uygulanan Eğitim Teknolojisisi

 

Katılımcılar eğitimleri boyunca, bireysel gelişimlerine ve kariyer planlamalarına katkıda bulunmak amacıyla, sektörün önde gelen isimlerinden meslekleriyle ilgili dikkat etmeleri gereken konular hakkında bilgiler alırlar. Teorik bilgilerin aktarımı, iletişimsel eğitim teknikleri, projeksiyon cihazlarının kullanımı ve görsel materyaller ile desteklenir. Böylelikle katılımcılar Deulcom International'da sadece teorik değil aynı zamanda pratik eğitim alma imkânına da sahip olurlar.

 

Deulcom Yer Hostesliği Kursları Kimler İçin?

 

• En az Lise mezunu olan
• T.C. uyruklu olan
• 18 - 35 yas arasında olan
• İngilizce, Almanca, Fransızca gibi yabancı bir dili en az orta düzeyde (Intermediate ) bilen
• Fiziki engeli olmayan,
• Yasalar gereği hüküm giymemiş olan
• Daha önce çalıştığı işletmelerden disiplinsizlik, sicil yetersizliği ve sağlık nedeniyle ayrılmamış olan tüm adaylar Deulcom International Yer Hostesliği Eğitim Programına katılabilirler.

 

bottom of page