top of page
98-arap.jpg

ARAPÇA ÖĞRENMEK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI!

 

Son yılların uluslararası pazarı olarak kabul edilen Arap Ülkeleri'nin gerek yapılan iş ortaklıkları, gerek turizminin yaygınlaşmasıyla ülkemiz için gittikçe önemi daha da artıyor. Ülkemize giriş yapan Arap turist sayısının artması ve bunun sonucunda dili kullanabilen kalifiye elemana duyulan ihtiyaç Arapça'yı son yılların en çok tercih edilen dilleri arasına yerleştirmiştir.

 

Ayrıca Arap Ülkelerinde en fazla iş yapan şirketler arasında yer alan Türk şirketleri içinde, Türkiye'de Arapça bilen eleman çok büyük önem taşıyor.

 

Bu gelişime paralel olarak, Arap Ülkeleri ile iş yapan işletmelerde kariyer hedefleyen veya mevcut çalıştığı işletmede kariyer hedeflerini geliştirmek isteyen beyaz ve mavi yakalı tüm bireyler için, Arapça artık şart !

 

Ara insan kaynağından, orta ve üst kademe yöneticilere kadar insan kaynaklarının hemen hemen her segmenti için, yıllardır Arapça öğreten ve konuşturan Deulcom International; Her yaştan, her kesim için geliştirilen, Türkiye'nin en etkin Arapça Dil Öğrenme programına katılın, kariyeriniz ve geleceğiniz için en doğru yatırımı yapın!

 

DEULCOM INTERNATIONAL ÖĞRETIM KADROSU

 

Deulcom International öğretim kadrosu; Arapçaya tüm yönleriyle hakim, bu dilde çok iyi okuma, yazma, konuşma ve dinleme/anlama becerileriyle donanmış, çağdaş öğretim yöntemlerini bilen ve bu yöntemleri en iyi biçimde uygulayabilecek bilgi ve becerilere sahip uzman eğitmenlerden oluşmaktadır. Eğitmen kadrosu, konularında uzman bireylerce seçilmekte ve aday Deulcom International'da görev yapmaya başlamadan önce, yabancı dil öğretimindeki alan bilgisi ve becerisini ölçen bir dizi yazılı ve sözlü sınava alınmaktadır.Yabancı eğitmen adayları da, tabi tutuldukları bilim sınavında başarılı oldukları takdirde, "Deulcom International Train the Trainer" programından sonra derslere girebilmektedirler.

 

Deulcom Arapça Kursları Kimler İçin?

 • Anlıyorum ama konuşamıyorum diyenler

 • Hiç Arapça bilmeyenler

 • Beyaz yakalılar

 • Mavi yakalılar

 • Yöneticiler

 • Orta kademe yöneticiler

 • Uluslararası işletmelerde kariyer hedefleyenler

 • Üniversite öğrencileri

 

ARAPÇA'YI NEDEN DEULCOM INTERNATIONAL'DA ÖĞRENMELISINIZ?
 

Çünkü Türkiye'de sadece Deulcom International sizlere 4 + 4 Tam Donanımlı Mükemmel Arapça Öğretim Sistemi Sunuyor. Deulcom International, yılların birikimiyle geliştirdiği ve binlerce mezununda çok başarılı neticeler veren Türkiye'de sadece Deulcom International tarafından uygulanan özgün bir Arapça Dil Eğitim sistemi uyguluyor: Deulcom International 4 + 4 Tam Donanımlı Mükemmel Arapça Dil Öğretim Sistemi / Deulcom International Applied Foreign Languages Education System - DIAFLE. Bu sistemde adaylara 4 ana konuda 4 koldan yoğun bir eğitim uygulanıyor. Kursiyerler 4 ana dil becerilerini geliştirirken, bu dil becerilerinin 4 zırhlı sistemle çok hızlı bir şekilde eğitimini alıyorlar. Böylelikle Deulcom International 4 + 4 Dil Eğitim Sistemi ile Arapça konusunda tam donanımlı bireyler yetiştirmektedir. 

Bunların yanı sıra; Türkiye'de Arapça eğitimlerini tamamlayan bireylerin en büyük sorunu; "Anlıyorum ama konuşamıyorum", "Bu kitap çok sıkıcı güncel değil", vb... sıkıntılardır. Deulcom International geliştirmiş olduğu Arapça eğitim sistemiyle, bu sorunlara en etkin çözümleri üretmiştir.

 • Öğretim görevlileri kendi alanlarında, uzman ve deneyimli eğitmenlerden oluşmaktadır.

 • Kursiyer odaklı eğitim sunulmakta ve iletişimsel Dil Öğretim Metodu (Communicative Language Teaching Method) uygulanmaktadır.

 • Kursiyerlerin Arapça'yı sadece kurs merkezinde değil, evde, iş yerinde kısacası her yerde kullanmalarını sağlamak amacıyla ek ders materyalleri verilmektedir.

 • Deulcom International Bilgisayar Destekli Dil Öğrenim Sistemi ile (CALL SYSTEM) kursiyerlere interaktif öğrenme materyalleri ile dil becerilerini geliştirme imkanı sunulmaktadır.

 • Deulcom International'ın, tüm eğitim merkezlerinde oluşturulmuş olan aktivite sınıfları, kütüphaneler, internet köşeleri, bilgisayar laboratuvarları ile kursiyerlerin ders saatleri dışında da Arapça eğitimlerini destekleme olanağı sağlanmıştır.

 • Tüm teknolojik sistemlerden (DVD,Cd çalar, Televizyon, Barkovizyon vb) faydalanan kursiyerlere görsel - işitsel eğitim desteği ile konularında daha hızlı ilerleme imkanı sağlanmıştır.

bottom of page