top of page
  • Facebook - Siyah Çember
  • Heyecan - Siyah Çember
  • Google+ - Siyah Çember
  • YouTube - Siyah Çember
  • Pinterest - Siyah Çember
  • Instagram - Siyah Çember

Deulcom'la Gelecek Hemen Şimdi!

Altın Sertifika , Gümüş Sertifika ve Siyah Sertifikaları görmek için tıklayınız

Bu eğitimde, interaktif örneklerle zenginleştirilmiş;Doğru Özgeçmiş ve ...

Mezuniyet Törenlerine ailt görselleri görmek için tıklayınız

Mezun olan öğrencilerimizin yorumlarını görmek için tıklayınız

Abone Listemize Katılın

Fırsatları Kaçırmayın

arrow&v

DEULCOM INTERNATIONAL YABANCI DİLLER HAZIRLIK OKULU

Deulcom International'da gerçekleştirilen ingilizce dil eğitim öğretim süreçlerinde, dünyadaki gelişmelere paralel olarak, günümüze değin uygulanmış yabancı dil öğretim yöntemlerinin bir bileşkesi olan "Karma Yöntem" ışığında geliştirilen teknikler uygulanmaktadır. Kursiyerler, dört temel dil becerisini (dinleme, okuma, yazma, konuşma) iletişimsel ortamlarda, hem dilbilgisi hem de kullanımda mükemmellik açılarından geliştirme imkanı bulmaktadır. Bu gelişim Deulcom International'da, uluslar arası yayınlardan olan ve kursiyerleri iletişim kurmaya yönlendiren ana ders kitabı, alıştırma kitabı (okuma kitapları) ve interaktif CD kullanımı ile desteklenmektedir.
Hızla globalleşen dünyamızda, Türkiye'ye olan yabancı sermaye ilgisi her geçen gün artıyor. Yabancı ortak alan yerli şirketlerin yanı sıra; %100 yabancı sermaye, hizmetler sektöründen üretim sektörüne kadar pek çok sektörde kendisini göstermekte. Bu gelişime paralel olarak, yabancı sermayeli işletmelerde kariyer hedefleyen veya mevcut çalıştığı işletmede kariyer hedeflerini geliştirmek isteyen beyaz ve mavi yakalı tüm bireyler için, en az bir yabancı dil artık şart !

DEULCOM INTERNATIONAL KURUMSAL EĞİTİMLER AKADEMİSİ

Deulcom International, bireylerin kariyer ve kişisel gelişimlerine destek vermenin yanı sıra, ülkemizin önde gelen yerli ve yabancı işletmelerinin insan kaynakları kalitesini yükseltmeye yönelik eğitim programları uygulamakta. Türkiye’de yüzlerce işletmenin faydalandığı Deulcom International Kurumsal Eğitimler Akademisi ile Türkiye’nin geleceğine çok önemli katkı sağlanmakta.

NEDEN DEULCOM

Yorumlarınızı Bekliyoruz

bottom of page